Hosting aplikacji WF-MAG oraz doradztwo we wdrożeniach

WF MAG to aktualny, wydajny i nowoczesny, system obsługi sprzedaży i magazynu:

  • Zgodny z przepisami,
  • Wbudowana obsługa wielu oddziałów i magazynów,
  • Współpraca ze sklepem internetowym,
  • Zarządzanie relacjami z klientem CRM,
  • Wygoda i szybkość sprzedaży,
  • Wydajny, prosty w obsłudze interface.

więcej informacji o aplikacji...

Od wielu lat pracujemy na aplikacjach WF MAG i innych produktach Asseco. Proponujemy Państwu hosting aplikacji magazynowych w szczególności WF MAG. W ramach tej usługi realizujemy:

  • instalacji aplikacji WF MAG na naszych serwerach,
  • wdrożenia w Państwa firmie aplikacji,
  • wsparcia przy migracji danych do WF MAG,
  • administracja serwerami i aktualizacje oprogramowania.

 

6

b2b-box

System Mistral Business B2B

System Mistral Business B2B to zaawansowana platforma zamówień internetowych i obsługi klienta wzbogacona o funkcje CRM, w pełni zintegrowana z programem Asseco WAPRO WF-Mag dla Windows. Umożliwia kompleksowa obsługę klientów każdej hurtowni, producenta, importera, dostawcy usług cyklicznych czy dystrybutora.

MiStral Business B2B to obsługa klienta przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Automatyzacja i uproszczenie pracy działu handlowego, eliminacja błędów i czynników ludzkich, prestiż i nowoczesny wizerunek firmy. System działa w trybie on-line na bazie danych programu Asseco WAPRO WF-Mag dla Windows. Nie ma żadnych dodatkowych mechanizmów wymiany danych. Wszystkie zmiany wprowadzone w programie WF-Mag są od razu widoczne w systemie MiStral. Złożone przez klienta zamówienie w systemie Mistral Business B2B jest natychmiast zapisywane w programie WF-Mag. System zapewnia pełna automatyzacje obsługi zamówień oraz prezentacje wybranych zasobów programu WF-Mag na stronach platformy B2B. 

więcej...

 

 

Mistral e-Sklep

Sklep internetowy dedykowany dla Asseco WAPRO WF-Mag.

Mistral e-Sklep to nowoczesna platforma przeznaczona do handlu detalicznego w Internecie. Dzięki niej szybko i sprawnie uruchomisz sklep internetowy w swojej firmie. System jest w pełni zintegrowany z programem Asseco WAPRO WF-Mag, a jego działanie potwierdzone jest certyfikatem Pozytywna opinia Asseco WAPRO.

System Mistral e-sklep został stworzony tak, aby bez specjalistycznej wiedzy czy umiejętności, użytkownik mógł uruchomić sklep internetowy i w intuicyjny sposób zarządzać asortymentem oraz zamówieniami bezpośrednio z programu WF-Mag. Z platformą Mistral e-Sklep zaczniesz prowadzić efektywna sprzedaż internetowa. Oprogramowanie przygotowane jest w taki sposób, aby sklep internetowy można było dostosować do własnych potrzeb, wykorzystując rozbudowany panel konfiguracyjny oraz rożne szaty graficzne.

Jeżeli jesteś już posiadaczem systemu WF-Mag, możesz z łatwością połączyć go ze sklepem internetowym, ponieważ platforma Mistral działa w trybie pełnego on-line (nie wymaga dodatkowych programów synchronizujących) na bazie danych programu magazynowo-handlowego. 

więcej ...

b2c-box