Hosting aplikacji

Nasze centrum danych umożliwia klientom hostowanie aplikacji i serwisów www na serwerach Microsoft Windows Server  i Microsoft SQL Server . Propozycja skierowana jest do tych, którzy chcą uruchomić strony lub korzystać z aplikacji bez ponoszenia znaczących kosztów na zakup i utrzymanie infrastruktury, łączy, samych serwerów, zasilania zapasowego, chłodzenia itd.

Platforma Librum IT to elastyczne rozwiązania, które posiada bogatą infrastrukturę techniczną pozwalającą spełnić wysokie oczekiwania co do jakość, szybkości i niezawodności działania.

Elastyczne podejście do rozwiązań oferowanych klientom, utrudnia zbudowanie jednolitej oferty. Jednak na potrzeby komunikacji z klientami przygotowaliśmy trzy podstawowe modele w oparciu, o które tworzymy dedykowane rozwiązania dla naszych partnerów.

 

Co zyskujesz?

Niezawodność działania
Oszczędność czasu i kosztów
Gwarancję działania

Serwery współdzielone

Oferta hostingu serwisów i aplikacji WWW na współdzielonych serwerach Microsoft IIS i Microsoft SQL Server. 

Przeznaczona jest przede wszystkim dla użytkowników, którzy planują niskim kosztem uruchomić komercyjne strony WWW dla swoich firm lub utrzymywać aplikację, która wymaga zdalnego dostępu ale nie korzysta z niej równocześnie zbyt wielu użytkowników. Usługa ta dedykowana jest głównie dla rozwiąń działających na systemach operacyjnych Microsoft.

 

 

 

 

4

Serwery dedykowane

Propozycja hostingu aplikacji biznesowych, zasobów oraz serwisów WWW na specjalnie skomponowanych i przygotowanych na potrzeby partnera dedykowanych serwerach przeznaczonych tylko do jednego klienta lub projektu.

Tak skomponowana usługa daje możliwość konfiguracji zestawów (klastrów) wieloserwerowych o wysokiej dostępności przeznaczonych do obsługi najbardziej wymagających rozwiązań.

 

 

3

Dedykowany serwer witualny

Wariant ten skierowana jest do partnerów, którzy oczekują, zdefiniowanych i gwarantowanych parametrów serwera ale równocześnie nie chcą ponosić kosztów "fizycznego" serwera dedykowanego. Reasumując w ramach współdzielonej maszyny możemy wydzielić dla potrzeb klienta odpowiednie zasoby dzięki czemu łączym funkcje serwera dedykowanego ze stosunkowo niskimi kosztami tradycyjnego hostingu.

Co zyskujesz?

  • określoną i mierzalną wydajność serwerów,
  • zdefiniowane zasoby i wydajność baz danych,
  • określoną przepustowość pasma sieciowego,
  • oszczędności jednorazowe w postaci niskich kosztów insatalacji i uruchomienia infrastruktury
  • oszczędności długofalowe w postaci stosunkowo niewielkich kosztów utrzymania i działania w stosunku do zyskanej funkcjonalności

Ważne że efekt ten powstaje bez ponoszenia (wysokich) kosztów związanych z dzierżawieniem/dzierżawą serwerów dedykowanych.

Jest to optymalne połączenie efektywności kosztowej 

 

5