Librum Sp. z o.o.

Librum IT jest marką firmy Librum Sp. z o.o. obsługującej obecnie ponad 500 podmiotów z terenu całej Polski i nie tylko. Tak duża liczba klientów oraz rosnące wymagania z ich strony spowodowały, że niezbędne stało się działanie w kierunku budowy centrum danych spełniającego najwyższe wymagania z punktu widzenia technicznego, jak i zabezpieczenia danych.

ofirmie-1

Reputacja
Wysoka ocena naszych usług pozwala nam rozszeżać liczbę jaki zasięg naszych klientów obecnie współpracujemy z ponad 500 firmami z Polski i zagranicy. Pośród nich są małe, średnia jak i duże przedsiębiorstwa.
Innowacyjność
Zawsze stawiamy na najlepsze dostępne w Polsce rozwiązania dzięki temu dysponujemy nowoczesnym centrum danych, które pozwala realizować usługi dla najbardziej wymagających klientów.
Elastyczność
Pracujemy z klientami z wielu branż, dzięki temu analizując potrzeby naszych partnerów, jesteśmy wstanie dostosować dostępne środki do ich potrzeb i stworzyć usługi które są szyte na miarę ich potrzeb.

oferta

Hosting aplikacji i outsoursing IT

Wielu spośród naszych klientów to firmy, które stanęły przed problemem wymiany oprogramowania finansowo-księgowego, obsługi kadr czy innych aplikacji dedykowanych na nowsze, bardziej wydajne i funkcjonalne wersje. Niestety taka zmiana związana jest często z wysokimi kosztami zakupu, wdrożenia i późniejszego serwisu, dodatkowo często pociąga za sobą potrzebę przebudowy infrastruktury.

Koszty związane z takim przedsięwzięciem niejednokrotnie powodują przesuwanie w czasie tej bardzo ważnej dla rozwoju firmy decyzji. W związku z tym zaproponowaliśmy naszym klientom usługi hostingu aplikacji jako uzupełnienie naszych usług finansowo-księgowych.

Infrastruktura

Z czasem wyodrębniony został w dział IT zajmujący się rozwojem technicznej infrastruktury oraz wdrożeniami oferowanych usług.

Obecnie posiadamy własne centrum danych, w którym zastosowane przez nas rozwiązania zapewniają klientom najwyższą jakość usług co w połączeniu z niezawodności i dużą wydajnością w przetwarzania danych pozwala nam realizować projekty dla klientów z wymogami wysokiego poziomu bezpieczeństwa.

9